Kalender

Selecteer de maand van uw keuze
Datum Plechtigheid Omschrijving Omlijsting*
za 01 jul Dagelijkse plechtigheid
  • Knowles family *
  • Southmoor School
  • Robin Hood Rifles Cadet Corps of Drums & Bugles
  • Rye RBL
  • Monk's Walk School
  • Derby Moor Community Sports College
Omlijsting: B
zo 02 jul Dagelijkse plechtigheid
  • Travers family (Aus)
  • The Kings School
  • Armati family (Aus)
  • Koninklijke Fanfare Sint-Niklaas, Putte
  • Royal British Legion Bike Ride
  • Explorer Scouts
  • Scout Association UK
  • All Hallows RC High School
  • MMBT
  • Clifton High School
  • Hitchin's Boys School
Omlijsting: B
ma 03 jul Dagelijkse plechtigheid
  • Brentwood School
  • Vale School Chamber Ensemble & Haringey Youth Musicians Big Band
  • Friends of The Somme Association (Mid Antrim)
  • Allen family
  • Vlamingen in de Wereld
  • Queens School
  • John Ferneley College
  • St Andrews RC School
  • A. Conway, DCMS
  • Stamford High School for Girls
  • Honourable E. Joyce, Minister of Municipal Affairs and Environment, Government of Newfoundland and Labrador
  • Royal Newfoundland Regiment
  • Royal Canadian Legion
  • Ambassador Award Program
Omlijsting: B
di 04 jul Dagelijkse plechtigheid
  • Swindon Choral Society
  • Caldicot School
  • Royal Marines Association, City of London Branch
  • Royal Naval Association
  • The Centre School
  • Sweet group
  • Bielefeld School
  • St Wilfrid's Catholic School
  • Trinity Academy
  • Ratcliffe College
  • Sibford School
Omlijsting: CH
wo 05 jul Dagelijkse plechtigheid
  • Seattle Bach Singers
  • Francey Family (Aus)
  • Friend of the Fallen Rathfern
  • Serlby Park Academy
  • The Blue Coat School
  • Hull Trinity House Academy
  • Stephen Perse Foundation
  • Wyvcrn College
  • Bishop of Hereford's Bluecoat School
  • Douglas family
Omlijsting: CH
do 06 jul Dagelijkse plechtigheid
  • Haslingden High School
  • Arbroath High School
  • Cantare Children's Choir (Can)
  • Queens School
  • Dene Magna School
  • King Solomon Academy
  • Dobson family (NZ)
  • Ex-forces Cycling Team
  • Midhurst Rother College
  • Cambridge UOTC
  • Monteagle School
  • Walthemstow Hall
  • Oakbank School
  • Attleborough Academy
Omlijsting: CH
vr 07 jul Dagelijkse plechtigheid
  • Drumerg PF&D Band
  • Beaconsfield High School
  • Goulburn Valley Grammar School (Aus)
  • Calder Clarions Cycle Club
  • Wallington High School for Girls
  • Blackheath High School
  • Ashcorft Academy
  • Royal Latin School
  • Fulston Manor School
  • Chestnut Grove Academy
  • Rokenby School
  • Lister School
  • Ballymaconnelly/Taylor
Omlijsting: B+P
za 08 jul Dagelijkse plechtigheid
  • Hagacantare
  • St Ursula's Convent School
  • Lord Lieutenant of Northampton, Mr David Lang,
  • Pidy Ride for Hope
  • Resevisten der Deutschen Bundeswehr Limburg
  • Koninklijke Kring Reserveofficieren Antwerpen
  • Northampton Police Force
  • Gillingham Lodge of Friendship No 8453
  • Cardinal Wiseman Roman Catholic School
  • Mount St Joseph School
Omlijsting: CH
zo 09 jul Dagelijkse plechtigheid
  • Whiting family (Aus)
  • MMBT
  • Ansell family (Aus)
  • Pipe Major Jennifer Hutcheon
Omlijsting: P
ma 10 jul Dagelijkse plechtigheid
  • Turcan family *
  • Murphy family *
  • Watling family
  • Wren Academy
  • Moulsham High School
Omlijsting:
di 11 jul Dagelijkse plechtigheid
  • Trinity School
  • University of New Brunswick (Gregg Centre)
  • Parmiter's School
  • Thomas Whitham Sixth Form
  • St Aidan's Catholic Academy
Omlijsting:
wo 12 jul Dagelijkse plechtigheid
  • Gordons School
  • Corby Technical School
  • Davison High School
  • Churchill Academy
  • Cedar's Upper School
Omlijsting:
do 13 jul Dagelijkse plechtigheid
  • Holy Spirit College, Bellambi (Aus)
  • Grove family
  • The Westgate School
  • Weston Favell School
  • Neston High School
  • Hill family *
  • Ramsey Grammar School
  • The Warwick School
  • Wood Green School
  • Tottenham Hotspur Academy
  • Holy Spirit College (Aus)
  • Testbourne Community School
Omlijsting:
vr 14 jul Dagelijkse plechtigheid
  • Canadian Military
  • Scotch College (Aus)
  • Batchelor family
  • Sheldon School
  • Emmbrook School
  • King's College
  • Huxlow Science College
Omlijsting: B+P
za 15 jul Dagelijkse plechtigheid
  • Coates family
  • Goffs School
  • Cooper Family (Aus)
  • 677 Sqn AAC(R)
  • LOL 16
  • Charlton Athletic Supporters (Charlton Life)
  • Clyst Vale College
  • Woking High School
  • Kenton School
  • Cheadle Academy
  • Group Brennan
  • Chingford Foundation School
  • St. Laurence School
Omlijsting:
zo 16 jul Dagelijkse plechtigheid
  • Wirral Grammar School for Boys
  • Rollend door Vlaanderen
  • Wadham School
  • Highcliffe School
  • Partner of Veterans Assoc. of Australia
Omlijsting: CH
ma 17 jul Dagelijkse plechtigheid
  • The Royal Canadian Legion
  • Priory Community School
  • Bristol Free School
  • Georgetown Children's Chorus (Can)
  • Durham Johnston Comprehensive School
  • King Henry VIII School
  • Rastrick High School
  • Kirkland family (Aus)
  • Edgebarrow School
  • Glyn School
  • Calday Grange Grammar School
  • Bourne Community College
  • Priebe family (Aus) *
  • Slade
Omlijsting: CH
di 18 jul Dagelijkse plechtigheid
  • Monkseaton High School
  • Spalding High School
  • St. John's Marlborough
  • Dame Elizabeth School
  • Hampton College
  • MMBT
  • Poole Grammar School
  • Trentham High School
  • Guernsey Grammar School
  • Tweedie family (Aus)
Omlijsting:
wo 19 jul Dagelijkse plechtigheid
  • Folkestone School for Girls
  • Stephens family
  • Northampton School for Girls
  • Tiffin Girls School
  • Ward and Jarrett families
  • Waspe family
  • Garforth Academy
  • Stockley Academy School
  • Sandbach School
  • Bishop Hatfield Grammar School
  • Herschel Grammar School
  • Cockburn School
  • The Costello School
  • Sillitoe family *
  • ATR Pirbright
  • Symonds family
  • Bourne Academy
Omlijsting: CH
do 20 jul Dagelijkse plechtigheid
  • Haygrove School
  • Calgary Stampede Band (Can)
  • Calgary Catholic School District (Can)
  • Internationale Uitwisseling van Luchtcadetten
  • Preston family *
  • Australian Embassy Paris
  • Hadlow Rural Community School
Omlijsting: B
vr 21 jul Dagelijkse plechtigheid
  • McKervey family (Aus)
Omlijsting:
za 22 jul Dagelijkse plechtigheid
  • Barry Male Voice Choir
  • Charman family
  • SF Club
Omlijsting: CH
zo 23 jul Dagelijkse plechtigheid
  • Salesian School Choir
  • Staffordshire Regimental Association
  • Long Family *
  • Wallsend Boys Club
  • Royal Regiment of Fusiliers
  • 73719 Newfoundland & Labrador Inc.
  • Eyre family
Omlijsting: CH
ma 24 jul Dagelijkse plechtigheid
  • 90th anniversary inauguration Menin Gate
  • 1st Light Infantry/SLI veterans
  • Chaloner family *
  • McCooke family (Aus)
  • Scouts Schoten
  • Vimy Guides/Youth of Canada
  • Ryedale School
  • Royal Signals Association (Edinburgh Branch)
Omlijsting: B
di 25 jul Dagelijkse plechtigheid
  • Pickford family
  • Camden Music
Omlijsting: B
wo 26 jul Dagelijkse plechtigheid
  • Cliffe family
  • Wigan Music Service Concert Band
  • Horsforth School
  • South Wales ACF
  • Friends of the Fallen
  • McCarthy family *
  • Chaplow family
  • Dalesman group
  • Royal British Legion Horsforth Branch
  • Horsforth Town Council
  • Yarnbury Rugby Football Club
  • Royal Canadian Army Cadets
Omlijsting: B
do 27 jul Dagelijkse plechtigheid
  • Tapton Youth Brass Band
  • South Wales ACF
  • Richards family *
  • Welsh Guards Pilgrims
Omlijsting: B
vr 28 jul Dagelijkse plechtigheid
  • Red Dear Royals
  • Garwood family (NZ) *
  • DCMS/National Citizen Service
  • Association of Voluntary Organisations in Wrexham
  • Wright family *
  • Civil Service Sports Council South East
  • Shanks family/ Cambridgeshire Regt.
  • Victoria State Parliament
Omlijsting: B
za 29 jul Dagelijkse plechtigheid
  • Ledwidge Centenary Group
  • Prysor Male Voice Choir
  • Hoggart family
  • O.N.E. group
  • Phillips family
  • Girl Guides of Canada
  • Cambs876Remembered Project
  • Sir Edward Crofton
  • MMBT
  • Gibraltar Sea Scouts
  • RBL Wales
  • South African Army - Gunners Association
  • Luscombe family
Omlijsting: CH
zo 30 jul Dagelijkse plechtigheid
  • National Commemoration - Third Battle of Ypres (Passchendaele)
Omlijsting:
ma 31 jul Dagelijkse plechtigheid
  • Peter & Iain Russell
  • Betts family
  • Mackin family
  • Stockport Branch Cheshire Regimental Association
  • Wheal family *
  • Sidney family*
  • Lee family*
  • Ward family *
  • Cuthbert family *
  • Liverpool Scottish Regimental Museum Trust
  • Eirias School
  • Lifford family
  • Barton family
  • Bond family
  • English family*
  • Morrison family *
  • Saddleton family
  • Thomson family
  • Harris family*
  • O'Connell family *
  • North Wales Rugby Choir
  • Herts At War Project
  • Slaven family
  • Payne family
  • Mr. R. Napier, High Sheriff of Surrey
  • Royal Tank Regiment
  • Tank Memorial Ypres Salient
  • South Wales ACF
  • Wheal family
  • Cheshire Regiment Association
  • Grimes family *
  • Howard group
  • St Cyres School, Penarth
  • Normandy Veterans Alliance, Midlands
  • White family
  • Cowpe family
  • Cuthbert family
  • Taylor family
  • Purser family *
  • Betson family *
  • Morley family *
  • Reed-Coburn family
  • Group Gumm
  • Canning faily (Aus)
  • Byrne family *
  • Elfyn Thomas
  • Samant family
  • Representatives of the Royal Navy, Army and Royal Air Force from Wales
Omlijsting: CH

Legende

  • CH = Koor
  • P = Piper
  • B = Band
  • Met steun van